Tvorba rezervy/Zhodnocení

Kde tvořit finanční rezervu a zhodnotit své úspory?

Možností je několik, ne každá je ale vhodná pro všechny. Volby vhodného nástroje závisí na mnoha okolnostech – s jeho výběrem Vám rádi poradíme.

Základní služby, které pro své klienty zajišťujeme:

pamp_zlato1oz

1)      Spoření do zlata, ověřená stabilní jistota.

Proč právě do zlata?
Tento kov má jednu výjimečnou vlastnost – jeho hodnota po staletí stále roste. Díky tomu představuje ideální možnost, jak uložit peníze, aby neztratily svou hodnotu.

Málokdo má ale statisíce korun na jejich nákup. Proto máme spoření dostupné pro každého. Spořit do zlata i stříbra lze od 500 Kč.

 

2)     Podílové fondy

 Podílové fondy jsou formou kolektivního investování. Shromažďují volné prostředky investorů, investují je do cenných papírů a mohou je i zajímavě zhodnotit. Jejich nabídka je široká a vybrat si může opravdu každý. Jen vědět, jak na to…

 

3)    Spořící účty

 Spořicí účet vám nabídne rychlé a bezpečné uložení dočasně přebytečných financí. Kvalitní spořicí účet se pozná podle rozumného úročení a rychlé dostupnosti k uloženým prostředkům.

 

4)     Stavební spoření

Stavební spoření je vhodným spořicím produktem pro všechny, kteří mají na příštích 6 let jasno, že uspořené finance nebudou potřebovat. Je vhodné zvláště pro ty, kteří chtějí využívat následné úvěrové produkty stavebních spořitelen.